Employment Agency

Gremi Personal

Mazowieckie Mława Added 14:20, 11.08.2020

Oksana Poliatevych

tel: +48512781882

email: hr@gremi-personal.com

Koordynator

  • Employer
    Agencja pracy
  • Type of contract
    Umowa o pracę
  • Working time
    Pełny etat
  • Provision of housing for the employee
    Nie
Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej. Gremi Personal jest grupą spółek posiadających biura w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.
Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest multikulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów i Rosjan.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynatora pracowników z j.rosyjskim (Mława)

Rekrutacja jest prowadzona online za pomocą Skype.

Wymagania:

biegła znajomość j. rosyjskiego i polskiego;

czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);

komunikatywność;

samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;

umiejętność pracy w zespole;

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej)

Obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia

Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami

Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych procesów

Rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik

Oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;

stabilne wynagrodzenie plus premie;

możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

pracę w międzynarodowym środowisku;

szkolenie wstępne i wsparcie naszych najlepszych pracowników;

narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Poszukujemy właśnie CIEBIE!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną hr@gremi-personal.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GREMI PERSONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GREMI PERSONAL Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest GREMI PERSONAL z siedzibą w Gdańsku przy ul. Wały Piastowskie 1/1415, 80-855 Gdańsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Similar ads

Save job offer qr-code