Finanse

Obfitość usług na rynku finansowym jest ogromna i jeśli każdy w swoim kraju może samodzielnie analizować usługi i warunki, migranci w Polsce mają z tym trudności. W tej sekcji zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze, niezbędne i co najważniejsze - usługi dostępne specjalnie dla migrantów, z których można korzystać w Polsce. Otwarcie konta bankowego, przelewy pieniężne, pożyczki, leasing samochodu, hipoteki i inne.

Menu

Przelewy pieniężne

Obecnie istnieje wiele usług online, za pomocą których można realizować przelewy pienieżne w dowolnym miejscu na świecie. Sekcja ta zawiera usługi, które naszym zdaniem są najwygodniejsze, łatwe w obsłudze, z niskimi odsetkami za transakcje, a także najlepszymi kursami. Oprócz tych usług, będziemy chcieli zaoferować więcej serwisów z możliwością wyboru języka oraz posiadające wielojęzyczne wsparcie techniczne, które zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Koncentrujemy się na usługach, w których możliwe jest realizowanie przelewów do byłych krajów WNP. Wszystkie prezentowane usługi są moderowane przez nasz portal.

Kredyt

Znalezienie jakiegokolwiek rodzaju pożyczki dostępnej dla migrantów w Polsce jest dość kłopotliwe. Analizując komplikacje, jakie można napotkać przeglądając warunki pośród ogromnej liczby ofert, nasz serwis postanowił podjąć pracę nad ułatwieniem tego pracochłonnego procesu. Systematycznie analizując rynek kredytowy w Polsce, nasi menadżerowie wybierają tylko te instytucje finansowe i usługi, które są dostępne tylko dla migrantów. Przejrzyj oferty w dziale kredytowym na naszej stronie internetowej, a być może już dziś znajdziesz swojego partnera finansowego.